Koncert JUST JAZZ

Drodzy Goście!

30 kwietnia o godzinie 20.00 w murach Spichlerza rozpocznie się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu, na który zapraszamy serdecznie wraz z gwiazdą tego wieczoru – zespołem JUST JAZZ oraz Śląskim Jazz Clubem – Stowarzyszenie Muzyczne.

JUST JAZZ jest kwintetem grającym klasyczny, swingujący i melodyjny jazz. Ich celem jest powrót do grania muzyki Ery Swingu w małych składach i zachowanie jej w żywej formie. Poprzez grę, chcą bawić i edukować, docierając w ten sposób do ludzi w każdym wieku przybliżając im muzykę z tej epoki.

Założycielem grupy jest trębacz Władysław Grochot, który zaprosił do współpracy znakomitego pianistę Wojtka Groborza, perkusistę Wiesława Jamioła, oraz kontrabasistę młodej generacji Piotra Południaka. Jako ostatni do zespołu dołączył puzonista Janusz Nowak (Chudziutki czyli Jego Mizerność).

Wszystkich zainteresowanych zarezerwowaniem stolika na to wydarzenie zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 607 150 701 w godzinach pracy restauracji.

Jako współorganizator dysponujemy ograniczoną ilością miejsc, dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili!

Potwierdzeniem rezerwacji stolika jest jej opłacenie. Kwota rezerwacji – 95 zł / osobę, jest w całości do wykorzystania w naszej restauracji w dniu koncertu.

Rezerwacje

Menu